FANDOM


Ajdar ( Ajdarent çikitamuzlanterus )
Mushroom

Olgun bir Ajdar


Ajdar türkiyede yetişip üreyen değişik bir mantar cinsidir. Daha çok pis ve varoş kısımalrda yetişir. Bu mantarın yetişiminde Su veya özel toprak gerektirmez. Beton üzerinde bile çok rahatçana yetişebilir. Yapmanız gereken sadece tohumaları toprağa serpmenizdir.

Soyu nerden gelirEdit

Bu mantarın soyu aslında M.Ö ki zamanlara dayanır. buz devrinde dinazorlar ölürkene bir şekilde bu tohum donup ölmemiş. Sonra Kanal D nin şeytani spikerleri ve Ali Kırca nın para ile tuttuğu meteorologlara bu efsanevi tohumu buldurtmaya çalışmıştır. Daha sonrada tohumu bulan meteorologlar aslında bizim işimiz bu değil diyip emo'ya bağlayıp Rexx önünde boş resim dosyalarıyla oturmuşlardır. Bu tohumu bulan ali kırca einde uğur dündara yakalandığı için Ali kırca buna tokat amıştır. Sonra Şamarını yiyen uğur dündar ağlayarak alinin elindeki tohumu alarak camdan aşşağı atmıştır ve "Ulan senin verdiğin porno kasedini nete koymassam adiyim" diyip vanish skilliyle yok olmuştur. Alinin adı ve şanı sapığa çınınca kanald spikerleri küsmüştür ve şeytani planlarına Ali Kırcasız devam etmişlardir. Bu ibne kanal d spikerleri düşünüp taşınıp bişey yapamayınca çalalım mantığıyla amerikada ne varsa çamışlarıdr. Bunlarıda türklere yutturmuşlardır. İbneler. Neyse. Şeytan soyları. Sonra en şeytani ve günahkar serisi olan POPSTAR adlı bişey yayınlamışlardır. Burda ise değişik bitki ot kütük ve kalas cinslerinin katılması serbestti. amaç aralarında en fazla kim hareket edebilecekti. Alinin elinde düşüm 13,30 dakikada büyüyen ajdar bu yarışmaya gelmiştir ve çoğalmaya başlamıştır. Artık televizyonların ve pc monitörlerinin içinde yaşamaktadır. nerdeyse her monitörde bitane vardır.

Yetiştirme ve Yemeklerde kullanım şekliEdit

Kendi kendine yetişir. Sünyanın herhangi bir noktasında el çırpılsın hemen ürer. Yemeklerde hiç bir şekiled kullanılamaz çünkü tadı lahana pırasa ve baklanın karışımına benzer. ayrca zehirli olduğu söylenir. Şehir efsaneleri Cilt14 e göre de 2ci dünya savaşında zaten ajdar keşfedilmiş ve rusların palanmut bombası dediği şeyde zaten ajdarmış.o yüzden almanlar omaha sahiliini kapatamamışlar.

ZararlarıEdit

Kürdan batırıldığında yada çıbıkla dürtüldüğünde "Efendim?" der. Fakat aslında bu "Efendim?"'in içinde Ajdarca lanet vardır. Bu laneti sarfettiği andan sonra kurbanın 7 vakit peşinden tabağında bıraktığı pirinçleri kovalar.
Single lycoperdon perlatum

Lanetleme anı (çıkıntılarındaki siyah yerlerde birken lanetler gözle görülebilir)